سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / تکرار کابوس برای آرسنال بعد از ۱۹ سال + بازیگر لبنانی و ایرانی در رئالیتی‎شو بین‎المللی – دو بال پرواز

تکرار کابوس برای آرسنال بعد از ۱۹ سال + بازیگر لبنانی و ایرانی در رئالیتی‎شو بین‎المللی – دو بال پرواز

ورزش سه: آرسنال امروز در فینال جام اتحادیه با ۳ گل برابر منچسترسیتی مغلوب شد.

توپچی ها اگرچه بازی را خوب آغاز کردند اما در ادامه شاگردان گواردیولا به بازی مسلط شدند و با ارائه نمایشی فوق العاده، مقتدرانه با ۳ گل تیم ونگر را مغلوب کرده و فاتح جام اتحادیه شدند
آرسنال در لیگ برتر هم شانس چندانی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان ندارد و بی شک این شکست شرایط را برای ادامه فعالیت ونگر دشوارتر خواهد کرد.

ورزش سه: آرسنال امروز در فینال جام اتحادیه با ۳ گل برابر منچسترسیتی مغلوب شد.

تکرار کابوس برای آرسنال بعد از ۱۹ سال

توپچی ها اگرچه بازی را خوب آغاز کردند اما در ادامه شاگردان گواردیولا به بازی مسلط شدند و با ارائه نمایشی فوق العاده، مقتدرانه با ۳ گل تیم ونگر را مغلوب کرده و فاتح جام اتحادیه شدند.

تکرار کابوس برای آرسنال بعد از ۱۹ سال

اما امشب آرسنال بعد از ۱۸ سال و از اوکتبر ۱۹۹۹ که ۲-۴ در لیگ قهرمانان مغلوب بارسلونا شده بود، در استادیوم ومبلی حداقل ۳ گل را دریافت کرد تا جام اتحادیه را به سیتیزن ها تقدیم کند.

——————-

عصرایران: یک گروه بین المللی سینمایی که در لبنان و ایران به سرپرستی سعید ابوطالب مشغول فیلمبرداری پروژه خود هستند، برنامه متفاوتی را برای تعطیلات نوروزی امسال تلویزیون تدارک می‌بینند
در این گروه، مجموعه‌ای از بازیگران و عوامل ایرانی و غیر ایرانی در یک پروداکشن بزرگ حضور دارند.

عصرایران: یک گروه بین المللی سینمایی که در لبنان و ایران به سرپرستی سعید ابوطالب مشغول فیلمبرداری پروژه خود هستند، برنامه متفاوتی را برای تعطیلات نوروزی امسال تلویزیون تدارک می‌بینند.

بازیگر لبنانی و ایرانی در رئالیتی‎شو بین‎المللی

شنیده‌ها حاکی است که این برنامه با توجه به محتوا و قالبی که در طراحی و اجرای آن لحاظ شده، می تواند سورپرایز جذاب و خبرساز تلویزیون برای نوروز امسال باشد.

رئالتی شو یک گونه سینمایی – تلویزیونی است که در سالهای اخیر در جهان جایگاه ویژه ای یافته است.

درباره ی back120

همچنین ببینید

تریلر و پوستر فیلم The Meg منتشر شد – دو بال پرواز

سینما گیمفا: جیسون استاتهام (Jason Statham) در اولین تریلر کامل فیلم The Meg به مشکل …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *