سرخط خبرها
خانه / اجتماعی / بحران برق در اهواز تکرار نشد – دو بال پرواز

بحران برق در اهواز تکرار نشد – دو بال پرواز

خبرگزاری فارس: به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)،ستار محمودی در جلسه شورای انسجام بخشی مدیران وزارت نیرو در اهواز گفت: سال گذشته شاهد مدیریت همکاران برق در استان بودم، نتیجه آن مدیریت ها این شد که بحران با آن عظمت با سربلندی پشت سرگذاشته شد

وی افزود: اگر شرایط فراهم شود در سه یا چهار سال آینده برق خوزستان از لیست نگرانی های وزارت نیرو خارج می شود.

وی ادامه داد: شرایط بهمن ماه امسال از سال گذشته از نظر شدت ریزگردها شدید تر بوده، تنها اقدامات انجام شده یک سال گذشته کمک کرد که آن بحران تکرار نشود و شبکه پایدار باشد.

محمود دشت بزرگ اظهارداشت: با پیگیری های صورت گرفته مدیریت استان ۵۰ میلیون دلار برای صنعت برق خوزستان در بودجه ۹۷ دیده شده است که کمک بزرگی به این صنعت در استان است.

وی افزود: شستشوی تجهیزات نیاز به تامین بودجه ۱۱۰ میلیاردی دارد، با وجود همه صرفه جویی ها، تامین مالی نشدیم که این انتظار وجود دارد مشکلات مالی برطرف شود.

در این نشست مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: در سه یا چهار سال آینده برق خوزستان از لیست نگرانی های وزارت نیرو خارج می شود.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان، ادامه داد: با توجه به کاهش شدید بارندگی و تاثیر آن بر میزان ورودی آب سدها و تولید برق نیروگاه های برق آبی لازم است که به سمت روش های جایگزین تجدیدپذیر نیروگاه های بادی و خورشیدی حرکت کنیم.

محمودی تصریح کرد: برای عبور از بحران مدیریت ضربتی خوبی انجام شده، اما باید این مدیریت با رفع نواقص تداوم داشته باشد و مدیریت استان و وازرت نیرو همکاری خود را افزایش دهند.

دشت بزرگ گفت: با اقدامات انجام شده مانند تعویض مقره ها، پوشش RTV  و شستشوی مداوم تجهیزات امسال یک مورد خاموشی هم نداشتیم، ادامه دادن این اقدامات نیازمند همکاری همه سازمان های درگیر و تامین بودجه لازم است.

خبرگزاری فارس: به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)،ستار محمودی در جلسه شورای انسجام بخشی مدیران وزارت نیرو در اهواز گفت: سال گذشته شاهد مدیریت همکاران برق در استان بودم، نتیجه آن مدیریت ها این شد که بحران با آن عظمت با سربلندی پشت سرگذاشته شد.

درباره ی back120

همچنین ببینید

تریلر جدید انیمیشن «شگفت‌انگیزان» منتشر شد – دو بال پرواز

سینما گیمفا: پیکسار و دیزنی در این چند سال اخیر تصمیم به ساخت‌ دنباله‌هایی از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *